Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Call Center Poland ponownie realizuje kampanię dla Toyota Motor Poland
data: 14.11.2011 / Call Center Poland / ContactPoint

Call Center Poland ponownie realizuje kampanię dla Toyota Motor PolandCall Center Poland zrealizowała kolejny projekt telemarketingowy dla Toyota Motor Poland. Celem kampanii było dotarcie do grupy kilkudziesięciu tysięcy użytkowników toyoty w Polsce i zaproszenie ich na dni otwarte nowego modelu Yaris.

Kontakt z tak liczną rzeszą właścicieli aut marki Toyota był okazją do realizacji badań dotyczących preferencji zakupowych następnych aut, a w szczególności zakupu samochodu marki Toyota.

W rozmowie telefonicznej konsultanci Call Center Poland badali również opinie na temat postrzegania programu lojalnościowego TOYOTA MORE wśród jego uczestników. Analiza wyników badania stanowi wysoką wartość w opracowywaniu efektywnego modelu programu lojalnościowego - a co za tym idzie - skutecznej strategii wzmacniania przywiązania klientów do tej silnej marki.

Podobnie jak realizowana wcześniej kampania marcowa, bezpośredni kontakt ze strony Toyoty spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem konsumentów, którzy udzielali wyczerpujących odpowiedzi na pytania konsultantów. „Zrealizowana kampania potwierdza tendencję obserwowaną w innych branżach – mówi Ernest Kargol, Dyrektor Sprzedaży w Call Center Poland - Klienci nabierają większego zaufania do informacji udzielanej telefonicznie i do sprzedaży zdalnej. Obecnie klient oczekuje bezpośredniego kontaktu, ale ze spersonalizowaną, dostosowaną do jego potrzeb ofertą. Taki kontakt, wsparty odpowiednią reklamą, owocuje znacznie wyższą konwersją sprzedaży”.

Obecnie Call Center Poland realizuje szereg projektów, których specyfika wymaga dotarcia w krótkim czasie do wielkiej grupy konsumentów. Są to nie tylko projekty sprzedażowe, ale i badania telefoniczne czy kampanie utrzymujące i zwiększające wartość klienta.


Call Center Poland / ContactPoint
ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa
http://www.ccp.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog