Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki
data: 16.11.2011 / Dragon Winch

Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarkiDragon Winch producent wyciągarek marki Dragon Winch do samochodów użytkowych, „terenówek” oraz quadów zdecydował się na przedłużenie okresu gwarancji na produkowane urządzenia z dwóch do pięciu lat.

Wyciągarki samochodowe, czy to przy samochodach użytkowych jak lawety lub holowniki, czy też przy jeździe terenowej, niezwykle często eksploatowane są w ekstremalnych warunkach. Wyjątkowo ważna jest zatem wytrzymałość sprzętu, a co za tym idzie jego żywotność.
„Od wielu lat zajmujemy się wyciągarkami i wiemy, jak ważne jest to, aby pracowały one niezawodnie. Ciągle też poszukujemy nowych rozwiązań, nowych technologii, które mają sprawić, że nasze produkty w jeszcze lepszy sposób odpowiadały na potrzeby rynku” - mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu Dragon Winch. „Wiemy, że wyciągarki produkowane przez Dragon Winch są urządzeniami o wysokiej jakości, które sprawdzają się w ciężkich warunkach pracy. Między innymi właśnie to przekonanie pozwoliło nam podjąć decyzję o przedłużeniu okresu gwarancji do 5 lat” – dodaje.
Dragon Winch decyzją o przedłużeniu okresu gwarancji z 24 do aż 60 miesięcy, daje posiadaczom swoich wyciągarek większe poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony robiąc krok w tym kierunku, potwierdza niezawodność oraz wysoką jakość produkowanych urządzeń. Takie rozwiązanie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Ostatecznie to oni powinni być najbardziej zadowoleni z przedłużenia okresu gwarancji do 60 miesięcy.


Dragon Winch

Dragon Winch
uL. Grzegórzecka 77
31-559 Kraków
tel. 012 412 20 90
http://www.dragonwinch.com

Euroforum
http://www.euroforum.com.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog