Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme
data: 23.11.2011 / Dragon Winch

Integracja Poland Trophy Dragon Winch ExtremeJak co roku organizatorzy postanowili zorganizować oficjalne podsumowanie całego sezonu. Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme, bo taką nosi ono nazwę, odbędzie się 26-27 listopada 2011 w Morsku.

Integracja podobnie jak PTDWE jest rajdem przeprawowym, ale nastawionym głównie na dobrą zabawę. Zawodnicy bardzo często przyjeżdżają z rodzinami. Ich krewni mogą wówczas z bliska zobaczyć, czym tak naprawdę jest off-road.
„Jestem przekonany, że jak co roku czeka nas wszystkich świetna zabawa w bardzo przyjacielskim gronie. Integracja daje możliwość zawodnikom powspominać cały sezon, podsumować go, jak również snuć plany na kolejny rok.” – mówi Maciej Rachtan, Dyrektor Rajdu. „Rok 2011 był dla naszego rajdu bardzo udany. Z jednej strony mogliśmy liczyć na wsparcie samorządów lokalnych, tam gdzie odbywały się poszczególne edycje. Z drugiej, mieliśmy ogromne wsparcie od Sponsora Tytularnego firmy Dragon Winch.” – dodaje.
Dragon Winch bardzo aktywnie działał w mijającym roku. Oprócz mocnego wsparcia rajdów, które przekłada się na rozwój legalnego off-roadu w naszym kraju, podjął innowacyjne rozwiązania dotyczące własnej oferty. Firma wprowadziła rewolucyjny model wyciągarki DWT 14 000 Ib oraz ze względu na niewielki odsetek reklamacji został wydłużony okres gwarancji na produkty Dragon Winch z dwóch do pięciu lat.
Podczas Integracji Poland Trophy Dragon Winch Extreme zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez m.in. Dragon Winch. Harmonogram całej imprezy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.polandtrophy.pl.


Dragon Winch

Dragon Winch
uL. Grzegórzecka 77
31-559 Kraków
tel. 012 412 20 90
http://www.dragonwinch.com

Euroforum
http://www.euroforum.com.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog