Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie
data: 23.11.2011 / Imagis Sp. z o.o.

Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotniePolski system nawigacji GPS dla telefonów iPhone do końca 2011 roku dostępny jest w cenie poniżej 10 euro. Producent precyzyjnego systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL,

specjalnie zaprojektowanego dla telefonów iPhone i tabletów iPad, zaszokował rynek obniżając cenę swojego rozwiązania nawigacyjnego aż 3 krotnie. MapaMap Travel PL dostępna dotychczas w cenie ponad 29 € oferowana będzie do końca 2011 roku za jedyne 9,99 €. Promocja cenowa ma na celu spopularyzowanie tego rozwiązanie nawigacyjnego wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych firmy Apple.

MapaMap Travel PL to precyzyjna nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

MapaMap Travel PL dla iPhone oraz iPad do swojego dziania nie potrzebuje dostępu do Internetu gdyż jest nawigacją typu On-Board. Oznacza to że podczas jej działania mapy nie są pobierane poprzez Internet tylko zainstalowane w systemie na stałe, dzięki czemu użytkownik nie płaci za transfer danych podczas nawigacji.

Aplikacja zawiera wyjątkowo dokładne i aktualne mapy Polski, przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dodatkowo oferowana jest w tak zwanej licencji LIFE TIME, co oznacza, że można z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo.

IMAGIS S.A. producent MapyMap - jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.
Łukasz Brzostek
Kierownik Działu Marketingu
e-mail: lukasz.brzostek@imagis.pl
Górczewska 212/226, 01-460 Warszawa
tel. (022) 638 41 86, (22) 638 41 88

www.IMAGIS.pl - wszystko firmie i jej produktach
www.MapaMap.pl - strona systemów nawigacyjnych
www.mapGO.pl - mapy IMAGIS-u w internecie - internetowy lokalizator

Obsługa Prasowa i PR - INDALO Public Relations

mailto:Zbigniew.Blewonski@indalo.pl mobile: +48 501 772 619
mailto:Malgorzata.Blachnio@indalo.pl mobile: +48 601 3


Imagis Sp. z o.o.

Imagis Sp. z o.o.
01-460 Warszawa
ul. Górczewska 212/226
tel. 22 638 41 86 wew 204
http://www.imagis.pl

INDALO Public Relations
http://www.indalo.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog