Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzie
data: 30.11.2011 / Eko-Emka

Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzieMałgosia Rdest, tegoroczna Mistrzyni Polski w kartingu po raz pierwszy zasiadła za kierownicą profesjonalnego bolidu startując w eliminacjach do programu Formula BMW Talent Cup

Małgosia wzięła udział w programie Formuła BMW Talent Cup, czyli kwalifikacjach dla najlepszych młodych kierowców z całego świata, które odbyły się w Walencji.Kursy kwalifikacyjne Formuła BMW Talent Cup to wylęgarnia młodych talentów w sportach motorowych. Nagrodą za zwycięstwo jest roczny program szkoleniowy sponsorowany w całości przez BMW. O zwycięstwo w kwalifikacjach i główną nagrodę razem z polską Mistrzynią Małgosią Rdest na hiszpańskim torze rywalizowało 32 utalentowanych młodych kierowców z całego świata.

Zanim zawodnicy usiedli za kierownicami bolidów, zapoznali się z torem oraz przeszli serię testów psychologicznych. W ramach kwalifikacji odbyły się dwa biegi w skrajnie różnych warunkach pogodowych. Polska zawodniczka poradziła sobie niezwykle dobrze, szczególnie w wyścigach, które odbyły się w strugach deszczu, za co zebrała wiele pochwał od sędziów. Ostatecznie Małgosia uplasowała się w połowie stawki.

Małgosia Rdest: „Pierwsze koty za płoty. Możliwość startu w profesjonalnych wyścigach za kółkiem bolidu to dla mnie nie tylko spełnienie marzeń, ale również nieocenione doświadczenie sportowe. Przesiadka z gokarta do profesjonalnego bolidu to duża zmiana, ale też naturalny krok w karierze każdego kierowcy. Każda sekunda spędzona w bolidzie to dla mnie niesamowita radość i coraz większa pewność, że wyścigi Formuły to moje przeznaczenie. W sezonie 2012 mam zamiar podjąć kolejne działania, by spełnić marzenie o Formule. Wszystkie moje plany sportowe można śledzić na stronie internetowej – www.gosiardest.pl”.

Eko-Emka

Eko-Emka
ul. Jaktorowska 15 A
96-300 Żyrardów

Media Metropolis Sp. z o.o.
http://www.mediametropolis.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog