Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
W Polsce, w latach 90-tych, rozpoczął się gwałtowny rozwój rynku instalacji gazowych. Co spowodowało, że instalacje LPG stały się tak popularne w Polsce? Na pewno najważniejszą przyczyną jest aspekt ekonomiczny.

Po ogłoszeniu w lipcu br. inwestycji w polskie fabryki na poziomie 200 mln zł, Nexteer Automotive zamierza inwestować w USA. Koncern przeznaczy 150 mln dolarów na nowe projekty, związane z produkcją elektrycznych układów kierowniczych, w tym m.in. dla GM.

Porsche i BLACK - promocja, jakiej jeszcze nie byłoPorsche i BLACK to dwie marki, które mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, a teraz dzięki firmie FoodCare połączy je jeszcze więcej. Porsche to filozofia i styl życia.

Nowy projekt konsumencki ruszył i ogłosił pierwsze wyniki badańKorona Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie popularnych produktów i marek w danych kategoriach, segmentach rynkowych i regionach.

Nowa MapaMap dla Androida - ściągnij i przetestujW sklepie Android Market pojawiła się nowa wersja nawigacji MapaMap Polska for Android™. Producent zachęca wszystkich użytkowników telefonów z systemem Android do pobierania i testowania nowej nawigacji podczas zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych.

Rozpoczęła się kolejna odsłona jesiennej kampanii promocyjnej, zrealizowanej przez Agencję Reklamową S4 dla Hondy. Tym razem przebiega ona pod hasłem „Koalicja korzyści”.

"Siłacz" od Dragon Winch (28-10-2011 r.)
Dragon Winch stale poszerza ofertę wyciągarek oraz unowocześnia dostępne produkty. Jednym ze znanych urządzeń, które ma już swoich użytkowników jest tzw. „siłacz” 12000, czyli Dragon Winch Maverick 12000,przeznaczony do samochodów użytkowych, jak i terenówek.

Zimowe opony kupisz w e-sklepieW Polsce, mimo braku nakazu wymiany opon na zimowe, rośnie świadomość kierowców, którzy zaczynają stawiać swoje bezpieczeństwo ponad aspekt finansowy. Przybywa również zwolenników zakupu opon w Internecie.

Mobilna ochrona (25-10-2011 r.)
Mobilna ochronaSamochodem jeździmy do pracy, na zakupy i na wakacje. Każdy z nas w pewnym momencie zastanawia się nad jego zakupem. A co z jego ochroną? Wymarzony i wcale nie tani, często niestety bywa obiektem kradzieży.

Na Wszystkich Świętych tańsze mapy do nawigacjiProducent nawigacji MapaMap na okres 14 dni wprowadza promocyjne ceny na aktualizacje map do swoich nawigacji. Od 25 października do 7 listopada 2011 wszystkie aktualizacje map oferowane będą 10 zł taniej.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog