Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>
DKV: Opłaty drogowe bez zabezpieczenia finansowegoOperator kart paliwowych DKV Euro Service nie wymaga od swoich klientów przedłożenia żadnego zabezpieczenia w celu skorzystania z systemu viaTOLL. Na podobne warunki może liczyć większość firm, które zgłaszają się do DKV zainteresowane rejestracją viaBOX.

Współpraca Masterlease i BMWBMW Group Polska i Masterlease stworzą wspólną ofertę finansowania samochodów flotowych marki BMW. Lider rynku car fleet management i producent czołowej motoryzacyjnej marki premium zacieśniają współpracę z korzyścią dla najbardziej wymagających klientów.

Premiera autobusów wybranych do obsługi polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej to jeden z głównych punktów programu Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, które rozpoczną się w Expo Silesia w czwartek 19 maja i potrwają do piątku.

Rajd Polski Kobiet, dynamiczna walka Kobiet z nowotworemW dniu 12 maja br. w Białymstoku w Klinice Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Władz Miasta Białegostoku oraz Departamentów Urzędu Miejskiego i Wojewódzkiego

Fani mercedesów poznają ToruńNocny rejs statkiem po Wiśle i zwiedzanie Motoareny to tylko część trakcji czekających na uczestników IV Ogólnopolskiego Zlotu Mercedesów oraz rajdu turystycznego „Mercedes Rally Toruń 2011”. Imprezy odbędą się w dniach 13-15 maja 2011 r.

Jak zadbać o samochód po zimie?Nasz samochód będzie „pamiętał” zeszłoroczną zimę, jeżeli w należyty sposób o niego nie zadbamy. Ekspert z firmy MoTip Dupli wyjaśnia, jak w prosty i szybki sposób przywrócić auto do idealnego stanu.

Czasy prohibicji wracają do Galerii KrakowskiejRolls – Royce, Bantam czy NSU - perły motoryzacji z początku XX wieku na wyciągnięcie ręki. Do 22 maja wystawa „Automobile” pozwoli rozbudzić wyobraźnię klientów Galerii Krakowskiej i będzie okazją, aby przenieść się w inną epokę.

Co trzeba wiedzieć o ubezpieczeniu OCWarunki ubezpieczenia OC, kary za jego brak, sprzedaż OC razem z autem, zmiana polisy - to tylko niektóre z obowiązkowych zagadnień dotyczących ubezpieczenia OC.

Jakie są skutki kryzysu w motoryzacji oraz perspektywy rozwoju branży motoryzacyjnej w Polsce i w Europie? Czym jest e-mobility? Jakie są pierwsze doświadczenia z tzw. green cars?

Pasjonaci motoryzacji w Galerii KrakowskiejCzy samochody potrafią tańczyć? Będą się o tym mogli przekonać wszyscy, którzy pojawią się 5 maja o godzinie 11 na placu przed Galerią Krakowską podczas kilkugodzinnego pokazu zapowiadającego Targi Tuning Show w Krakowie.

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog