Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Na wakacje z Easy Travel i NAVTODla wszystkich wielbicieli malowniczych wysp Morza Śródziemnego, firma AutoGuard przygotowała specjalną wakacyjną ofertę. Wyjeżdżając z biurem podróży Easy Travel będzie można za darmo wypożyczyć nawigację samochodową NAVTO.

Na majówkę po Europie (26-04-2011 r.)
Zbliża się weekend majowy, a wraz z nim również zagraniczne wyjazdy. W tym roku kalendarz zdecydowanie sprzyja globtroterom – kilka dodatkowych dni wolnego łączących święta z majówką i niemal dwutygodniowy urlop gotowy.

Dynamiczny rozwój rynku motoryzacyjnego przynosi zmiany w relacjach między klientami warsztatów i prowadzącymi je mechanikami. Jakie będą skutki tych zmian i czy ktoś może przez nie stracić?

Zagłuszasz i kradniesz! (20-04-2011 r.)
Czy wszystkie dostępne obecnie na rynku systemy zabezpieczeń luksusowych samochodów opartych na GPS są nieskuteczne? Wszystko wskazuje na to że tak. Wystarczy ok. 200 zł by skutecznie zagłuszyć sygnał alarmowy wysyłany przez kradzione auto.

Mapy Europy do nawigacji MapaMapZnany polski producent map cyfrowych, firma IMAGIS S. A. prezentuje swoje najnowsze oprogramowanie do nawigacji samochodowej o nazwie MapaMap Travel Europa.

Instytut Inwestycyjno-Przetargowy pressinfo.pl wraz z Grupą Marketingową TAI przygotowały podsumowanie rozstrzygnięć przetargów drogowych pierwszych trzech miesięcy 2011 roku. Opracowano prawie 2500 wyników zamówień publicznych.

Prezenty wagi bardzo ciężkiejMłodzi chłopcy z podziwem spoglądają na wielkie maszyny. Traktory, koparki czy tramwaje robią wrażenie swoim warkotem i majestatem. Przedstawiamy pomysły na prezent, na który każdy mężczyzna od dawna ma ochotę - nawet, jeśli nigdy Wam się do tego nie przyznał.

Twoje auto firmowe (11-04-2011 r.)
Dla wielu firm i przedsiębiorstw zakup nowej floty samochodowej nie jest opłacalną inwestycją. Na szczęście rynek oferuje wiele alternatywnych rozwiązań, które sprawiają, że zakup samochodu w przypadku różnego typu przedsiębiorstw nie jest konieczny.

Puchar Gokartowy ZwalczNude.plLubisz prędkość i zdrową rywalizację ? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Portal ZwalczNude.pl oraz Imola&more organizują amatorski puchar gokartowy, który odbędzie się 14 maja 2011 o godz. 11.00 na torze gokartowym przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie.

Informacje o korkach na żywo - ruszyło Korkowo.plRuszyło Korkowo.pl – pierwszy serwis informujący na bieżąco o aktualnej sytuacji na drogach w całej Polsce. W ciągu pierwszych 3 miesięcy funkcjonowania skorzystało z niego już ponad 60 tys. osób.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog