Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>
Premiera MapyMap na iPhona, znamy cenęOficjalna premiera nawigacji MapaMap na telefony iPhone. 4 kwietnia 2011 w sklepie internetowym App Store pojawiła się MapaMapaTravel PL czyli oprogramowanie do nawigacji ze szczegółowymi mapami Polski.

MapaMapa na telefony iPhoneIMAGIS S.A. producent MapyMap ogłasza przygotowania do premiery swojej najnowszej wersji nawigacji na telefony iPhone. Premiera odbędzie się 4 kwietnia bieżącego roku, produkt ma być tańszy od konkurencji oraz dostępny w licencji LIFE TIME.

72 zęby w warsztacie (01-04-2011 r.)
72 zęby w warsztacieRękojeść z grzechotką to podstawa każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Ze względu na dużą ilość zastosowań profesjonalni producenci oferują szeroki wachlarz produktów tego rodzaju. Po raz kolejny swoją ofertę rękojeści rozszerzyła także marka NEO.

GPMapa Reaktywacja (31-03-2011 r.)
GPMapa ReaktywacjaPo krótkiej nieobecności, na polski rynek powraca GPMapa, czyli szczegółowa mapa Polski do nawigacji. Dotychczas dostępna była tylko dla urządzeń Garmin GPS.

Dystrybutor modeli zdalnie sterowanych NitroTek dołączył do swojej oferty dwa nowe modele - Peugeota 367 WRC i Mazdę RX-7. To doskonałe pojazdy do driftingu, czyli jazdy w kontrolowanym poślizgu.

Kartą DKV zapłacisz za polskie autostradyFirma DKV Euro Service wygrała przetarg na operatora kart paliwowych dla nowego systemu pobierania myta w Polsce. Za pośrednictwem DKV będzie można rozliczać nie tylko tankowanie, ale też przejazdy wszystkimi płatnymi odcinkami dróg.

Każdy właściciel samochodu wie, że - bez względu na nasze starania - piasek i kurz dostają się do auta wszelkimi drogami i osiadają na wszystkich nieosłoniętych elementach wyposażenia. Szczególnie widoczne jest to na desce rozdzielczej, kierownicy, klamkach.

W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać się systematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne w eksploatacji samochody dostawcze.

Europ Assistance Polska z dn. 1 marca 2011 został nowym operatorem UNIQA TU SA w zakresie pakietów assistance samochodowego dodawanego do ubezpieczeń AC. Usługi assistance obejmują zdarzenia na terenie Polski i Europy

Dzięki firmie Reveal Systems od ubiegłego roku Centrum Handlowe Blue City może zaproponować swoim klientom najnowocześniejszy system parkingowy, który zlicza pojazdy i wskazuje wolne miejsca. Instalacja odbyła się we wrześniu 2010 roku.

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog