Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>
Wiosenna Fiesta w Agorze (10-03-2011 r.)
Agora Bytom świętuje nadejście wiosny! Rusza wielki konkurs, w którym nagrodą główną jest czerwony Ford Fiesta. Szczęśliwca, który odbierze kluczyki do nowego auta, poznamy 17 kwietnia. To kolejna szansa, aby z bytomskiej galerii wyjechać nowym Fordem.

Analiza trendów w przemyśle motoryzacyjnym, przygotowana przez ekspertów grupy Euler Hermes, światowego lidera w branży ubezpieczeń należności oraz windykacji.

Pomoc medyczna wraz z ubezpieczeniem OC/ACEurop Assistance Polska wraz z BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. opracowały pakiet assistance medycznego dla osób wykupujących ubezpieczenie OC/AC w pakiecie dealerskim w BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Bezpieczna jazda z preparatem do czyszczenia hamulców firmy MoTip DupliMiłośnicy motoryzacji bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Sprawny układ hamulcowy to podstawa, by nie stać się zagrożeniem dla innych uczestników ruchu i zapewnić swoim pasażerom bezpieczną podróż.

Premiera MapaMap 6.8 - Strefy płatnego parkowania w nawigacji GPSWraz z premierą MapyMap 6.8 - popularnego oprogramowania do nawigacji GPS - wprowadzony zostaje najnowszy pakiet map cyfrowych Polski z 1. kwartału 2011 oraz kilka nowych, przydatnych funkcji nawigacyjnych -

Coraz więcej ludzi przy planowanym zakupie auta kieruje się racjonalną ekonomią. Co zatem wybrać? Samochód nowy z niższej półki, czy starszy używany, ale o wyższym standardzie?

KONKRETny wizerunek teamu Łukasza ZollaAgencja Konkret PR w 2011 roku będzie odpowiedzialna za budowanie wizerunku kierowcy rallycrossu Łukasza Zolla i jego teamu w mediach. Agencja będzie przekazywać informacje dotyczące rallycrossu oraz zawodów w jakich będzie brał udział.

Firma LUX-TRUCK Sp. z o.o., w celu ulepszenia swych relacji z Klientami, wdrożyła system CRM, oferowany przez poznańską firmę more7 Polska Sp. z o.o..

ADAR.pl działa na FacebookuGdzie znaleźć nowe informacje o promocjach i produktach Spółki Adar? Gdzie można wystawić opinię, skomentować działania firmy, ale także obserwować najświeższe trendy w motoryzacji?

Rusza 4. edycja ogólnopolskiego programu na rzecz bezpieczeństwa drogowego. Celem programu jest propagowanie rozważnego i nieagresywnego stylu jazdy oraz szkolenie z zasad jazdy defensywnej..

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog