Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>
Ruszyła platforma adar.pl!Ruszył adar.pl, internetowy sklep części zamiennych do aut, skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i firm posiadających własne floty pojazdów, oraz warsztatów samochodowych. W jego ofercie znajdują się części do każdego modelu samochodu osobowego.

Salon samochodowy Motor Trade Company S.A. na pierwszym miejscu.Motor Trade Company S.A. (MTC), firma specjalizująca sią w branży motoryzacyjnej planuje istotne zmiany w zakresie rozwoju spółki na polskim rynku. Z początkiem roku rozpoczęła sprzedaż prywatnej oferty akcji, z której Spółka chce pozyskać do 2 mln zł.

Ruszyła oferta akcji Motor Trade Company S.A. debiut na NewConnect.Motor Trade Company S.A., spółka zajmująca się sprzedażą i serwisem samochodów, rozpoczęła prywatną ofertę akcji.Celem emisji jest pozyskanie od inwestorów do 2 mln zł na rozbudowę oferty produktowo - usługowej firmy.

Lakiery akrylowe firmy MoTip Dupli - samochód jak malowany!Drobne zarysowania powierzchni, uszkodzony lakier, karoseria tracąca idealny kolor pod wpływem czynników atmosferycznych – z takimi problemami spotkał się prawdopodobnie każdy właściciel czterech kółek.

Firma DHL Global Forwarding, wiodący dostawca usług w zakresie frachtu lotniczego i morskiego, opracowała dwa nowatorskie rozwiązania transportowe dla branży automotive.

72 zęby w warsztacie (30-01-2011 r.)
72 zęby w warsztacieRękojeść z grzechotką to podstawa każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Po raz kolejny swoją ofertę rękojeści rozszerzyła także marka NEO, przedstawiając nową „grzechotkę” o rozmiarze ¼”.

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, weźmie udział w ceremonii odsłonięcia najnowszego bolidu F1 zespołu Ferrari, który podczas sezonu 2011 wyścigów Formuły 1 będzie opatrzony na przodzie logo Kaspersky Lab.

Assistance prawne SOS PZMOT w ubezpieczeniach komunikacyjnych PZM TU S.A. VIGUbezpieczenia komunikacyjne oferowane przez PZM TU S.A. Vienna Insurance Group zostały wzbogacone o pakiet pomocy prawnej, przydatny na co dzień oraz nieoceniony w przypadku udziału ubezpieczonego w kolizji lub wypadku drogowym.

Europ Assistance Polska rozpoczęła współpracę z Citroen Polska w zakresie obsługi programu Citroen Assistance. Usługi assistance stanowią część dwuletniej gwarancji producenckiej. Ochroną objęci są zarówno kierowcy, jak i osoby towarzyszące w podróży.

Ubezpieczenia komunikacyjne Concordia w 4 wariantach dostępne w Inseco.plAtrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Concordia Polska dołączył do oferty marketu Inseco.pl. Kupując OC można zyskać także skuteczne ubezpieczenie ochrony prawnej, przydatne np. podczas dochodzenia odszkodowań.

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog