Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

MODEL SERYJNY O CECHACH SAMOCHODU WYŚCIGOWEGO. Podczas rozpoczynającego się Salonu Samochodowego w Barcelonie zadebiutował nowy SEAT León.

Firma Hyundai Motor Poland przygotowała nowy serwis internetowy pod adresem www.hyundai.pl, który zastąpił dotychczasową stronę.

Nowy SEAT LEÓN (20-04-2005 r.)
Koncepcja Salsy stworzona w 2000 roku będzie kontynuowana w produkowanej seryjnie nowej generacji modelu SEAT León.

Iberia Motor Company – generalny importer aut marki SEAT w Polsce - wspólnie z firmą Shell ogłaszają ogólnopolską akcję promocyjną w autoryzowanych punktach serwisowych sieci SEAT.

Apelujemy do wszystkich urzędów państwowych i władz samorządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach publicznych w Polsce o pilne podjęcie działań zmierzających do całkowitej wycinki drzew rosnących na poboczach.

Sprzedaż Hyundai Motor Poland wzrosła o 199 procent w stosunku do 2003 roku i w odniesieniu do obecnej sytuacji na rynku nowych samochodów można ten wynik określić jako rekord.

Uroczystość wmurowania „KAMIENIA WĘGIELNEGO” W dniu 2 grudnia br. na terenie zakładów produkcyjnych SEAT-a w Martorell, uroczyście wmurowano „kamień węgielny” pod fundamenty nowego budynku, w którym siedzibę znajdą biura centrali firmy. Budynek, którego ukończenie zaplanowano na wiosnę 2006 roku, zwraca uwagę funkcjonalnością i nowatorstwem projektu architektonicznego.

Uzyskując czterogwiazdową ocenę przy maksymalnej liczbie pięciu gwiazdek, SEAT Altea usytuował się wśród modeli, które zapewniają większe bezpieczeństwo małym dzieciom, pomyślnie przechodząc testy zderzeniowe przeprowadzone przez prestiżową organizację Euro NCAP.

SEAT Altea otrzymał nagrodę specjalną w tegorocznej edycji Konkursu "NAJPIĘKNIEJSZY SAMOCHÓD ŚWIATA ROKU 2004".


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog