Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
MINI Countryman na 10-lecie Sixt w PolsceSIXT rent a car, wiodąca firma specjalizująca się w krótko- i długoterminowym wynajmie samochodów w Polsce i na świecie, wprowadza do swej floty samochody MINI Countryman.

Elektryzujący weekend z PeugeotW ostatni weekend października (28-30. 10.2011) na klientów Blue City czeka kolejna atrakcja, tym razem z branży motoryzacyjnej. Marka Peugeot przygotowała ekspozycję najnowszych modeli, w tym absolutny przebój - w pełni elektryczny i ekologiczny Peugeot iOn.

W trakcie montażu konsoli centralnej produkowanej przez firmę Preh dla dużego amerykańskiego producenta samochodów, wykonane z PMMA światłowody są zanurzane w roztworze zawierającym wysokiej jakości środek smarujący DuPont™ Krytox®.

Stacja szybkiego ładowania oferująca zintegrowane usługi zdalnych płatności znajduje się w dzielnicy portowej w Tallinie w Estonii. To prosty, wydajny i łatwo dostępny sposób ładowania oparty na innowacyjnej technologii rozwiniętej lokalnie.

Motoryzacja na biegu jałowym, aleSprzedaż samochodów osobowych rośnie głównie na rynkach rozwijających się, poza Europą. Na naszym kontynencie istnieje wciąż spora, ok. 3 milionowa nadwyżka możliwości produkcyjnych nad popytem.

Rajd Teraz Kobiety (19-10-2011 r.)
Rajd Teraz KobietyRajd Teraz Kobiet - jazda po zdrowie - jesienna edycja W dniach 14-16 października br. odbyła się pierwsza edycja jesienna Rajdu Teraz Kobiety. Organizatorem oraz kreatorem Rajdu jest Fundacja Teraz Kobiety.

W samochodzie ze Smokiem...Coraz więcej osób, a także mediów interesuje się off-roadem. Z jednej strony jest to pasja, która potrafi niezwykle wciągnąć i pochłonąć człowieka. Z drugiej strony, tym sportem interesuje się coraz więcej znanych i lubianych przez opinię publiczną osób.

Agencja About Ad zdobyła nowy Agencja reklamowa About Ad rozpoczęła współpracę ze spółką DNA Program Polska. Przez pięć najbliższych lat agencja będzie prowadziła wszelkie działania wspierające sprzedaż innowacyjnego produktu zabezpieczającego mienie przed kradzieżą.

Jaguar i design w andel's Hotel Łódźandel’s Hotel Łódź i Jaguara łączy innowacyjność, wyrazisty design i wysoka jakość. 10 października ponad 70 osób miało okazję przekonać się o tym na własne oczy podczas eventu “Jaguar Design – spiritual union of form and function”.

Z raportu policji za rok 2010 dotyczącego wypadków drogowych w Polsce bez wątpienia wynika, że liczba kobiet jako sprawców wypadków jest zdecydowanie mniejsza od liczby mężczyzn.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog