Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Schneider Electric nagrodzony certyfikatem ZE ReadySchneider Electric jest pierwszym na świecie producentem który uzyskał certyfikację ZE Ready od Renault dla swojej linii infrastruktury ładującej pojazdy elektryczne EVlink.

Czerwony i bardzo pojemny. Taki jest Fiat 500, który w Galerii Krakowskiej czeka na swojego właściciela. 15 października za kierownicą tego najsłynniejszego „Włocha” usiądzie zwycięzca loterii urodzinowej, w której można brać udział już od 1 października.

Ryk silników, monstrualne ciężarówki i Team Hot Wheels™Ponad 30 tysięcy widzów na Stadionie Miejskim we Wrocławiu skandowało podczas Monster Jam, gdzie gigantyczne ciężarówki szalały po specjalnie przygotowanym dla nich torze, mając sobie za nic wraki podstawionych samochodów i ogromne hopki!

Opony do auta. Klasyczne rozwiązanie czy kompromis?Perspektywa wyboru opon całorocznych kusi kierowców przede wszystkim wygodą. Jednak wielu specjalistów odradza wybór opon wielosezonowych, które nie gwarantują takiego bezpieczeństwa jak opony sezonowe.

Miłośnicy motoryzacji powinni odwiedzić Blue City w dniach 20–23 października. Podczas wystawy Auto Moto Zima zostanie zaprezentowanych kilkanaście modeli samochodów osobowych, w tym najnowszy model Nissana.

Adrenalina podczas finału Poland Trophy Dragon Winch Extreme w WalimiuOstatnia edycja rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme w sezonie 2011 właśnie dobiegła końca. Jedna z najbardziej ekstremalnych imprez w kraju odbyła się 23-24 września 2011 roku w Walimiu (woj. dolnośląskie).

Ostatnia edycja rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme w sezonie 2011 właśnie dobiegła końca. Jedna z najbardziej ekstremalnych imprez w kraju odbyła się 23-24 września 2011 roku w Walimiu (woj. dolnośląskie).

Na rynku motoryzacyjnym pojawiają nowe modele aut z napędem hybrydowym, a warsztatów zdolnych do ich naprawy wciąż jest na rynku jak na lekarstwo. W jakiej sytuacji są kierowcy pierwszych w Polsce hybryd, którym skończył się już okres gwarancyjny?

MapaMap 7.1 - asystent pasa ruchu i nowe mapy z Q3Najnowsza odsłona oprogramowania do nawigacji MapaMap w wersji 7.1 wprowadza nową funkcjonalność pod nazwą Asystent Pasa Ruchu oraz aktualne mapy Polski z III kwartału 2011.

Rewolucyjna wyciągarka DRAGON WINCH!Po dwóch latach prac konstrukcyjnych oraz badań producent markowych wyciągarek Dragon Winch wprowadza na rynek rewolucyjny model DWT 14000 z serii TRUCK.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog