Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Ogilvy Action dla Ford FocusAgencja Ogilvy Action realizuje kolejną kampanię dla Ford Polska. Komunikacja dotyczy nowego Forda Focusa, który od września dostępny jest w atrakcyjnej ofercie finansowej skierowanej do odbiorców indywidualnych i klientów flotowych.

Branża poszukuje innowacyjnych rozwiązań, aby spełniać przepisy o ochronie środowiska – Frost & Sullivan analizuje główne tendencje w przemyśle motoryzacyjnym

Iveco wspólnie z BAE Systems weźmie udział w przetargu na dostawę opancerzonych transporterów pływających typu Marine Personnel Carrier (MPC) dla prestiżowego klienta jakim jest amerykański Korpus Piechoty Morskiej (U.S. Marine).

Polska nawigacja w Android MarketMapaMap to pierwszy Polski system nawigacji GPS, który pojawił się w Android Market. Oznacza to że dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android dostępna jest wreszcie nawigacja z porządnymi mapami Polski.

Nadchodzi Finał Poland Trophy Dragon Winch ExtremeZbliża się finałowa runda Poland Trophy Dragon Winch Extreme, rajdu organizowanego przez agencję Euroforum z Katowic przy współpracy z producentem wyciągarek, firmą Dragon Winch.

Zbliża się finałowa runda Poland Trophy Dragon Winch Extreme, rajdu organizowanego przez agencję Euroforum z Katowic przy współpracy z producentem wyciągarek, firmą Dragon Winch.

Ceny OC w największych miastach PolskiNa wysokość składki ubezpieczenia OC bezpośrednio wpływa miejsce, w którym zarejestrowany jest nasz samochód. Składka w najdroższym polskim mieście może być nawet dwukrotnie wyższa niż w najtańszym, liczącym ponad 100 tys. mieszkańców.

Bezpieczne i łatwe w użyciu stacje ładująceW ciągu ostatnich dwóch stuleci emisja niektórych szkodliwych gazów wywołana aktywnością człowieka doprowadziła do wzmocnienia naturalnego zjawiska zwanego efektem cieplarnianym.

Inteligentne Sieci Elektroenergetyczne odpowiadają na wyzwania energetyczne?8 września b.r. podczas XXI Forum Ekonomicznego w Krynicy -Zdroju z inicjatywy firmy Schneider Electric odbyła się debata pt. W jaki sposób Inteligentne Sieci Elektroenergetyczne odpowiadają na wyzwania energetyczne?.

MapaMap Travel taniej dla iPhone oraz iPadJuż od 10 września 2011, przez 14 dni, nawigacja MapaMap Travel PL dla telefonów iPhone i tabletów iPad dostępna będzie w App Store za jedyne 19,99 € IMAGIS S.A. producent polskiej nawigacji dla urządzeń mobilnych

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog