Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Rajd Baja Poland 2011 startuje już 9 września!Najbliższy weekend to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. W dniach 9-11 września w Szczecinie, Dobrej i Drawsku Pomorskim zagości Rajd Baja Poland.

Gdzie udać się po samochód?Samochód to luksus, na który stać Polaków coraz łatwiej. Wzorem zachodnich sąsiadów traktujemy auta bardziej użytkowo. Rzadko decydujemy się na nowe – ich sprzedaż spadła o 6% w porównaniu z pierwszym półroczem 2010. A jak Polacy kupują samochody?

E-myto po dwóch miesiącachDwa miesiące od uruchomienia Elektronicznego Systemu Poboru Opłat viaTOLL to dobry czas, by ocenić jego wdrożenie i funkcjonowanie. Przygotowany przez Instytut Jagielloński raport jest pierwszą w naszym kraju tak szczegółową i pełną oceną tego zagadnienia.

Mondial Assistance: Podsumowanie lata na drodzeCentrum Operacyjne Mondial Assistance w miesiącach lipcu i sierpniu odnotowało 3% mniej interwencji w lato w porównaniu do analogicznego okresu z 2010 roku. Zauważalna jest jednakże zależność pomiędzy zgłaszanymi potrzebami a miejscem spędzania urlopu.

Według sondażu TNS OBOP, aż 83% Polaków wierzy, że każdy samochód posiada indywidualny charakter i osobowość. Jednak przed kupnem rzadkiego modelu kierowców odstrasza przekonanie,

Nowa wersja nawigacji dla iPhone oraz iPadW sklepie internetowym App Store pojawiła się nowa MapaMap Travel PL czyli kolejna odsłona polskiej nawigacji na telefony iPhone. Najnowsza wersja, oznaczona numerem 1.2.0,

Niedawno weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczące zasad odholowywania samochodów wyglądających na nieużywane, które w jakikolwiek sposób mogą zagrażać bezpieczeństwu lub porządkowi ruchu drogowego.

Światowy Zlot Citroena w ToruniuToruń będzie gospodarzem jednej z największych cyklicznych imprez zlotowych na świecie. W 2015 roku do grodu Kopernika z kilku kontynentów zjedzie około 6 tysięcy legendarnych Citroenów 2CV.

Variant Adventure - North America 2011 - ekspedycja ruszyłaTym razem wyprawa samochodowa rusza za ocean. Zamierzamy zamoczyć opony w wodach trzech oceanów: Atlantyku, Pacyfiku i Oceanu Arktycznego. Start - 21 lipca z Nowego Jorku. Przed nami co najmniej 20 tysięcy kilometrów i zapewne więcej wydanych dolarów.

Uwaga! Dziecko w samochodzie!Planując podróż samochodem powinniśmy uwzględnić wiele czynników, które wpływają nie tylko na nasz komfort jazdy, ale także wygodę małego, ale jakże wymagającego pasażera.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog