Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>
Narzędzia NEO na Gran Turismo Polonia 2011 - narzędzia dla najlepszychWłaściciele ponad 120 superszybkich i luksusowych samochodów zjechali tego lata do Poznania aby na okolicznym torze wykorzystać w pełni moc swoich maszyn. Wszystko to za sprawą siódmej edycji Gran Turismo Polonia - największego zlotu samochodów GT w Polsce.

W 2010 r. w wypadkach na polskich drogach zginęło 3 907 osób. Choć to prawie 15% mniej w porównaniu do roku poprzedniego, ofiar śmiertelnych w naszym kraju jest wciąż więcej niż w ponad dwukrotnie liczniejszych Niemczech.

Koszty usług na rynku części i napraw samochodowych w 2010 r. stanowiły aż 54% przychodów całej branży. Jednak by zapewnić sobie rentowność, firmy zmuszone są stanąć do wyścigu o klienta, wychodząc z ofertą do konkretnych odbiorców.

Schneider Electric, globalny ekspert w zarządzaniu energią, oraz EMT, wiodący operator komórkowy w Estonii, ogłosiły podpisanie porozumienia biznesowo-technologicznego dotyczącego stworzenia rozwiązań umożliwiających ładowanie pojazdów elektrycznych.

Gorenje spełnia marzenia (21-07-2011 r.)
Gorenje spełnia marzeniaMarzy Ci się nowy samochód, albo funkcjonalny sprzęt AGD? Spełnij swoje marzenia! Kup do końca sierpnia produkt marki Gorenje i weź udział w wyjątkowym konkursie.

Wyciągarki Dragon Winch na II edycji Poland TrophyII edycja ekstremalnego rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme, dla samochodów terenowych i quadów, zakończona. Impreza odbyła się 8 – 9 lipca 2011 roku w Brodnicy.

Gwiazdy Nowych Horyzontów będą podróżować mercedesamiRuszają Nowe Horyzonty – święto wszystkich kinomanów! Do Wrocławia zjadą znakomici aktorzy, reżyserzy i muzycy, którzy po naszym mieście będą się poruszać Mercedes-Benz. Samochodów użycza wrocławski dealer, firma Mirosław Wróbel.

Lato w mieście na torze modeli RCDarmowe modelarskie zajęcia grupowe w ATA Świat Zabawek to jedne z propozycji, z jakich w ramach akcji „Lato w mieście” mogą skorzystać wszystkie dzieciaki, które przyjdą do CH Blue City.

Polska nawigacja na AndroidaZnany Polski producent map cyfrowych firma IMAGIS S.A., informuje o premierze swojej najnowszej wersji nawigacji MapaMap na urządzenia mobilne z systemem Android.

Do pracy na hulajnodze (13-07-2011 r.)
Do pracy na hulajnodzeChoć pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, to okazuje się, że latem wybieramy bardziej ekologiczne sposoby dotarcia do pracy. Być może dlatego, że jak wynika z sondy* Pracuj.pl - ponad połowie z ankietowanych dojazd do pracy zajmuje mniej niż 30 minut.

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog