Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>
Murapol Team wyróżniony nagrodą Fair PlayMurapol, jeden z czołowych deweloperów na polskim rynku, był sponsorem załogi biorącej udział w pierwszym międzynarodowym rajdzie kobiet Yekaterina.Murapol Team wyróżniono nagrodą Fair Play.

As serwisowy Zakłady Renault Warszawa nagrodzone Liderem Serwisu 2011W kwietniu 2011 roku dziesięcioosobowa kapituła konkursu zorganizowanego przez miesięcznik Dealer przyznała tytuł Lidera Serwisu najlepszym i najbardziej innowacyjnym autoryzowanym warsztatom blacharsko-lakierniczym w Polsce.

Ogilvy Action dla Ford S-MAX i Ford C-MAXW ramach stałych działań dla marki FORD, agencja Ogilvy Action przygotowała letnią kampanię outdorową dla modeli FORD S-MAX oraz FORD C-MAX.Założeniem realizowanych działań jest dotarcie z komunikatem kontekstowym, dotyczącym rodzinnych Vanów FORDA.

Ponad 30 firm, włączając 7 z 10 największych światowych producentów pojazdów, zamierza wykorzystać ten potencjał, widząc w rynku mikrosamochodów znaczące źródło dochodu.

Kibice Szykują się na Euro - Flagzone Wprowadził do Polski Flagi na LusterkaFlagi na lusterka samochodowe, gadżet kibica i nie tylko kibica, największe odkrycie ostatniego mundialu - już dostępne w Polsce. Podbiły Południową Afrykę od Johannesburga po Kapsztad, teraz zaczynają podbijać Polskę i Europę.

Ogilvy Action i Ford Kuga (05-07-2011 r.)
Agencja Ogilvy Action realizuje letnią kampanię outdoorową dla modelu Ford Kuga. Celem akcji jest dotarcie do konsumentów przebywających na wakacjach z przekazem kontekstowym o modelu Ford Kuga i odbywających się nad morzem zawodach Ford Kite Cup 2011.

Już niedługo na dobre zapanują upały, a kierowcy docenią system klimatyzacji w swoich samochodach. Jednak, aby w pełni cieszyć się z chłodu i nie ryzykować zdrowiem, układ ten musi być odpowiednio utrzymany. To ostatni dzwonek do przeglądu tej instalacji.

Nowa inwestycja branży motoryzacyjnejCentrum Blacharsko-Lakiernicze, jedno z najnowoczęśniejszych i najbardziej ekologicznych tego typu warsztatów na Dolnym Śląsku, stanie w Pietrzykowicach. To inwestycja wrocławskiego dealera marki Mercedes-Benz, spółki Mirosław Wróbel.

System viaTOLL: kartą DKV opłacisz rejestrację pre-paidSystem elektronicznych opłat drogowych rusza już za dwa dni. Klienci DKV, którzy do tej pory nie zamówili urządzeń viaBOX, mogą je wypożyczyć bezpośrednio w punkcie obsługi viaTOLL.

Nowy, istotny gracz na polskim rynku LPGBiałostocka firma LPGTECH ma szansę stać się znaczącym podmiotem na polskim rynku samochodowych instalacji gazowych. - Doświadczona i wykwalifikowana kadra to podstawa każdej firmy działającej w branży LPG - uważa Krzysztof Łapiński, prezes firmy.

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog