Motoryzacja - samochody - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>
Zakup auta online? To możliwe dzięki AutoNegocjatorowiWeekend w spa, pobyt w luksusowym hotelu czy zniżka na wizytę u fryzjera to tylko niektóre propozycje serwisów, dających możliwość dokonywania zakupów grupowych.

Kontroluj wydatki na naprawy z DKVDKV Euro Service zapewnia swoim klientom usługi pomocy drogowej w 32 krajach Europy.Teraz każdy właściciel DKV Card może ustalić maksymalną kwotę wydatków przeznaczonych na serwis pojazdu i dzięki temu zmniejszyć ryzyko przepłacenia przez kierowcę.

Udowodnić sobie, że możnaJuż dziś, ponad 30 terenowych aut wyruszy z Warszawy do Białegostoku. Rajd, w którym biorą udział wyłącznie kobiety, ma zwrócić naszą uwagę na profilaktykę nowotworową.

EFL z nową siedzibą Centrum Sprzedaży PoleasingowejEuropejski Fundusz Leasingowy otworzył nową siedzibę Centrum Sprzedaży Poleasingowej w podwrocławskich Magnicach (gmina Kobierzyce). Jest to pierwsza w Polsce i jedyna w Europie Środkowo – Wschodniej placówka tego typu.

Flota pojazdów Sygma Banku pod opieką SOS PZMOTSOS PZMOT objął specjalnym programem assistance flotę samochodów Sygma Banku. Mobilność i komfort kierowców gwarantuje w nim m.in. wynajem auta zastępczego bez wymogu holowania do warsztatu i możliwość łączenia świadczeń zwykle przysługujących alternatywnie.

Aż 10% badanych kierowców porusza się w terenie zabudowanym z prędkością 120-160 km/h, wynika z „Raportu przekroczeń prędkości” przygotowanego przez spółkę Data System Group (DSG).

Złodziej nigdy nie śpi (13-06-2011 r.)
Złodziej nigdy nie śpiVolkswageny Passat i Golf, Audi A4 i A6, Seaty Leon, Skody Octavie, Toyoty Corolla, Fiaty Seicento i 126p. – to samochody, na które w ubiegłym roku złodzieje polowali najczęściej. W ubiegłym roku zgłoszono ponad 16. tys. przypadków kradzieży samochodów.

Dziecko głosem sumienia kierowcy ... w nawigacjiMapaMap wspiera kampanię społeczną „Prędkość zabija. Włącz myślenie” Prośba kilkuletniej dziewczynki zwracającej się do kierowcy: „Proszę zwolnij, zanim coś się stanie, prędkość zabija. Włącz myślenie”

System ASTO na 26 Rajdzie KarkonoskimWielkimi krokami zbliża się 26 Rajd Karkonoski. To prestiżowe wydarzenie, jak co roku zbierze wiele znanych gwiazd motoryzacji, jak i tłumy fanów. Z myślą o bezpieczeństwie załóg biorących udział w imprezie, firma AutoGuard udostępni zawodnikom system ASTO.

Podczas Auto Moto Show 2011 na miłośników czterech kółek czekać będzie mnóstwo atrakcji. Będą wśród nich zawody tuningowe Riders Wojna Północ-Południe oraz niepowtarzalny Retro Salon z zabytkowymi samochodami i motocyklami.

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Motoryzacja - samochody - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Motoryzacja - samochody - strona główna | Motoryzacja - samochody - wiadomości | katalog